مشارکت مکتوب لژیون خانم معصومه لژیون پنجم
دوشنبه 13 مرداد 1399 ساعت 05:38 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر بهاره | ( نظرات )

تعدادی از رهجویان  راهنمای محترم سرکار خانم معصومه (لژیون پنجم) در خصوص سی دی"اختلاف ارتفاع
مطالبی ارائه نمودند، که به صورت مشارکت مکتوب تقدیم شما عزیزان می‌گردد.

 

سلام دوستان میترا هستم همسفر مهدی

هستی زمانی جریان دارد که اختلاف ارتفاع وجود داشته باشد در غیر این صورت حرکتی صورت نمی‌گیرد برای جاری بودن باید پستی بلندی وجود داشته باشد یک منبعی بالا باشد و یک نقطه‌ای پایین که آب بتواند حرکت کند. ما از نیروهای شیطانی تحت عنوان نیروهای مکمل اسم بردیم و می دانیم که وجود آن‌ها الزامی است که بدون آن‌ها زندگی شکل نمی‌گیرد. اگر ظلمت نباشد، نور مفهومی ندارد. هر جا که نگاه می‌کنی قطب مثبت و منفی باید باشد. قطب متضاد برای جاری بودن زندگی لازم است. در اینجا در مورد نیروهای شیطانی صحبت شده که مصرف کنندها تحت همین نیروهای شیطانی هستند و مصرف‌کننده در زمره نیروی الهی قرار ندارد و تمام جسمش دراختیارخودش نیست مواد مخدر زمام اختیار را از فرد گرفته و فرد معتاد نمی‌تواند تصمیم‌گیری کندو این نیروهای منفی هست که انرژی را از فرد می‌گیرد و او را به یک فرد بی‌لیاقت و بی‌ارزش تبدیل می‌کند. اینجاست که خودمصرف کننده هم نمی‌داند که در زمره نیروهای منفی قرارداد حتی آن را باور ندارد.

 

سلام دوستان سارا هستم یك همسفر

كسى كه مواد مصرف می‌کند دیگر قدرت اختیار، دست خودش نیست. اختیار جسمش را ندارد و براى اینكه از درد خماری بیرون بیاید دست به هر کاری می‌زند و تحت شرایط خیلى بدى قرار می‌گیرد. نیروهاى شیطانى و اهریمنی وجود دارند و این هیچ ربطى به سواد و دانایی و یا بی‌سوادی ندارد چون نظام هستى بر مبناى اضداد بناشده اگر نباشد، زندگى از حركت ساقط می‌شود. مثل همان رودى كه جارى هست اگر آن اختلاف ارتفاع را نداشته باشد از حركت ساقط می‌شود.

 كسى كه درگیر مواد مخدر است دیگر به این فكر نمی‌کند كه در چه جایگاه یا مقامى هست وقتى درگیر مواد شد دیگر به این فكر نمی‌کند كه من دكتر یا مهندس و ...هستم شخصیت خودش را زیرسوال می‌برد.

 كسى كه مصرف‌کننده هست درگیر نیروهاى شیطانى است، افکارش شیطانى هست و همیشه قیافه حق‌به‌جانب به خودش می‌گیرد و اعتیاد خود را باور هم ندارد.

از قدیم هم بزرگان ما گفته‌اند كه هیچ فسادى انجام نمی‌گیرد مگر اینكه لباس تقوا بر تن كند باید از آن افكار یا کارهای ضد ارزشی بیرون بیاید و در صراط مستقیم باشد و این كار یک‌دفعه انجام نمی‌گیرد، باید پله‌پله خودش را از عمق تاریکی‌ها به سمت روشنایی‌ها سوق بدهد و این امر با تزكیه و پالایش انجام می‌شود.

سلام دوستان سمیه هستم یک همسفر

نکته‌ای که مطرح می‌شود این است که به خود بازآمدن یک‌مرتبه صورت نمی‌گیرد. در یک‌لحظه نقطه‌ای آغاز می‌شود ولی نقطه پایان نمی‌شود. در یک‌لحظه از عمق تاریکی‌ها وارد روشنایی شوید کور می‌شوید و نمی‌توانید نور را تحمل‌کنید.

اولین نقطه، شروع است بعد تغییر صورت می‌گیرد و بعد به تبدیل می‌رسید.

باید یک سری مسائل حل شود تا راه باز شود که نیاز به تلاش و دلیل و برهان دارد.

پس هر کاری نیاز به زمان دارد و در یک‌لحظه نمی‌شود، باید مراحلی طی شود تا مفهوم عشق را درک کنید.

منظور از ارابه‌ها را در بیکران به حرکت دربیاورید چیست؟ بیکران یعنی بدون لبه وبی نهایت و کره زمین بیکران نیست چون انتها دارد.

چیزی که ساخته شود در هر دوجهان ادامه پیدا می‌کند و اگر انسان یا موجودی چیزی را اختراع و یا کشف کند متعلق به همه انسان‌ها است؛ یعنی در این جهان چیزی اختراع شد به بعد دیگر می‌رود سپس در نقطه‌ای دیگر مورداستفاده قرار می‌گیرد. مخصوصاً چیزی که در جهان مادی اثرگذار باشد و بتواند مورد بهره‌برداری و استفاده قرار بگیرد، به همه‌جا خواهد رفت و علم خواهد شد و ارزش آن بعد از انتقال حفظ می‌شود.

 

سلام دوستان اکرم هستم همسفر

 اگر زندگی با مرگ تمام می‌شود آن موقع تعریف همه‌چیز مشخص می‌شود ولی این‌طور نیست وزندگی ما ادامه دارد وقتی مطرح می‌کند که ما خلق کرده‌ایم شمارا، در شکم مادرتان بعد از خلق در ظلمات ثلاثه یعنی قبل از اینکه شما از شکم مادر خلق شوید، خلق‌شده‌اید در ظلمات سه‌گانه، البته خیلی از علما دراین‌باره صحبت کرده‌اند که باید روی آن تفکر کرد. عبورازاین سه مرحله دشوار است باید ذره‌ذره پیدا کرد در اشکال و شکل‌های مختلف. اگر ما اعتقاد به کتاب آسمان داشته باشیم از انسان موجودی یادشده که بقا دارد قبل از تولد بوده و بعد از مرگم خواهد بود به همین خاطر است که ما در حال امتحان دادن هستیم افراد باید امتحان بدهند و به مراحل بالا بروند هر چه موفق‌تر باشند در جایگاه‌های بالاتر به کار گمارده می‌شوند.


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
معصومه لژیون ۴ جمعه 24 مرداد 1399 10:37 ب.ظ
خدا قوت لژیون پنجم عالی بود
فاطمه دوشنبه 13 مرداد 1399 08:46 ب.ظ
خداقوت خانم معصومه کمک راهنمای محترم ولژیون پنجم عالی بود
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
نویسندگان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات